Su kaçağı tespiti

By Esenler tesisat In Su kaçağı No comments

Kalabalık şehrimizde bir çok sorunla uğraştığınız gibi zaman zamanda tesisat sorunları yaşamaktasınızdır. Su kaçağı tespiti kelimesini belki bugüne kadar hiç duymamış da olabilirsiniz Ancak İstanbul genelinde neredeyse aynı yaşadığımız günde binlerce hanede yada mekanda su kaçağı oluşmakta ve bunun içinde il genelinde yüzlerce su kaçağı servis firması hizmet vermektedir. Esenler su kaçağı tespiti hizmetlerinizde bölgenizde sağlayan firma olarak her türlü olumsuz soruna karşı hazırlıklı ekiplerimizle haftanı her günü yılın her mevsim hizmet vermekteyiz. Su kaçağı ve nedenlerini çok yakından bilen ve tanıyan ekiplerimiz vakit kaybetmeden bir kaç dakika içerisinde sizlere net çözümler sağlamaktadır.

Su kaçağına Neden Olan Etkenler Nelerdir?

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenlerde Su kaçağı Tespiti yaptığımız bir çok konutta yakından tecrübe ettiğimiz gibi nedenleriyle beraber çözümlerini çok yakından bilmekteyiz. Öncelikle bilmemiz gereken konu su sızıntısı binanın eski veya yeni olmasına bağlı olmaksızın her türlü yapıda inşaatta oluşabilmektedir. Bizler normal dairelerde hizmet verdiğimiz gibi rezidanslarda da aynı sorun için servise gitmekteyiz, Alışveriş merkezleri, kamusal binalarda sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdir. Kaçağın bir kaç oluşma nedeni aşağıdaki gibidir.

  • Binanın yapımı sırasında tesisat borularında kullanılan malzemenin yetersizliği, kalitesizliği en önemli etkendir.
  • Yine bina ile beraber döşenen tesisat borularında yanlış işçilik ve yanlış monta ve kaynak nedeni ile kısa süre sonra sızmalar baş göstermektedir.
  • Bazen sizden kaynaklanmayan durumlarda da su kaçağı oluşur mesela yan daire veya üst kattaki dairede yapılmış bir yanlış tadilat işlemi nedeni ile su kaçağına maruz kalısınız.
  • Tesisatın artık ömrünü tamamlaması nedeni ile artık çatlaklar oluşmaya başlar.

Su kaçağı Tespiti Ne kadar Sürmektedir?

Esenler Su Kaçağı

Esenler Su Kaçağı

Verdiğimiz su kaçağı tespit desteği kesinlikle en profesyonel düzeyde sağlanan hizmeti kapsamaktadır. Hiç bir şekilde elle manuel bir uygulama yapmayız firma dahilinde bulunan yurt dışından satın alınmış ve tamamen tesisat işlerinde kulanılan cihazlarla sizlere servis desteği veririz. Dünya genelinde çok yeni olmayan bu cihazlar ülkemizde ise son yıllarda sıkça kullanılmaya başlamıştır. Yinede bir çok kişisel olarak firma bünyesine girmeden tesisat ustası olarak hizmet veren kişiler tarafından tahmine dayalı tespit yapılmaktadır. Bunun başarılı olma ihtimali de tabiki vardır ancak binanızda yada dairenizde su kaçağına ulaşana kadar ne gibi zararlar oluşacağı muammadır. Firmamız elinde bulundurduğu teknolojik cihazla sayesinde tespit işlemini 20-40 dakika aralığında bitirmektedir.

ilgili aramalar : su kaçağı tespiti, su kaçağı tespiti firması, su kaçağı tespiti şirketi, su kaçağı tespiti iletişim, su kaçağı tespiti adresi, su kaçağı tespiti nerede, su kaçağı tespiti nedir, su kaçağı tespiti ne demektir