Petek Temizliği

By Esenler tesisat In Petek Temizleme, Su kaçağı No comments

Bölgemizde Esenler de bina sakinleri Petek tesisatlarınızda zaman zaman  sorun yaşamaktadırlar. Ancak hiç endişe edecek bir durum bulunmamaktadır. Petek temizliği için uzman ekiplerimiz  son derece yüksek performanslı çözümler sunmaktadır. Firmamıza özel olan robotlar sayesinde petek iç kısımlarımdaki su tamamen boşaltılmakta ve iç kısımlar özel kimyasallar ile mükemmel şekilde temizlenmektedir. Bu sayede peteklerden maksimum seviyede ısı alırsınız.

Petek Alt Kısımları Isınmıyorsa Ne Yapmalısınız?

Petek temizliği

Petek temizliği

Bir çok daire sahibi peteklerinizi ne zaman temizleteceğini bilemezler. Bu aslında çok kolay öğrenilecek bir durumdadır. Petek temizleme için servis ihtiyacı duyduğunuz zaman Peteklerinizin alt kısımları üst kırımlarına göre az ısınıyor veya hiç ısınmıyorsa temizlik vakti geldiğini anlarsınız. Bunu öğrenmek için de alt kısımlara elle temas etmeniz yeterli olacaktır. Petek Temizliği için bir diğer işlemde Petek Arası temizliğidir. Bunun içinde firmamız uzmanları sunduğu servis hizmeti içinde destek vermektedir. Komple bir temizlik ile petekleriniz ilk günki gibi kullanışlı hale gelir. Petek temizliği Nasıl Yapılır yazımızda sizlere detaylı bilgilendirme yaptık ve incelebilirsiniz.

Esenlerde Petek Temizliği

Kombi Petek temizliği

Kombi Petek temizliği

Tesisat firmamız Su kaçağı tespiti, Tıkanıklık gibi yapısal sorunların yanında Petek Temizliği içinde ilçemizde her mahallede servis imkanı bulunmaktadır. Esenlerden bizlere Petek temizliği için kış mevsimi yaklaştıkça ve sezon içinde gelsede servis birimimiz yılın her mevsimi açık ve petek temizleme üzerine hizmet vermektedir. Servis isteği ve taleplerinizi bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak iletebilirsiniz.