Lavabo Tıkanıklık Açma

By Esenler tesisat In Tıkanıklık Açma No comments

Esenler bölgemizde evlerde yada çeşitli türdeki yapılarda tıkanan lavabolarda uzman personelimiz ve özel cihazlarımızla Lavabo Tıkanıklık Açma Desteği vermekteyiz. Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz yada ne denediyseniz açamadığınız tıkanıklıklarda bizlere ulaşmanız halinde bir kaç dakikada servis ekiplerimiz adresinizde olacak ve gerekli müdahaleyi hızlıca yapacaklardır. Lavabo Tıkanıklığı Açma için bazen basit yöntemler yeterli olmaz. Konut sahipleri tarafından kullanılan pompalama ile lavabo açmayada sirke, tuz yada lavabo açıcılar ile yapılan müdahaleler yeterli gelmez. Buda lavabonuzun ciddi oranda bir tıkanma yaşadığı anlamına gelmektedir. Bunun içnde vakit kaybetmeden oldukça uygun fiyatlarla bizlere ulaşıp hizmet alabilirsiniz.

Lavabonuz Neden Tıkanmaktadır?

Lavabo Tıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklık Açma

Evlerde lavabolarda çok kez yemek artıkları dökülmekte hatta çay kalıntılarıda çöp yerine lavabo içine zaman zaman dökülmektedir. Belki bir seferde etki etmeyen ve tıkanmaya sebep olmadığı gibi görülsede zaman içerisinde lavabo tesisatları içerisinde biriken bu artıklar belirli bir süre sonra ciddi tıkanmaya sebep olmakta ve bilinen kullanılan yöntemlerde etki etmez. Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ve neden tıkanır yazımızda sizlere bu konuda detaylalı bilgiler verdik vaktiniz varsa sizlerde detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Esenler Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti

Tıkalı Lavabo

Tıkalı Lavabo

Esenler Lavabo Tıkanıklık Açma hizmetimiz yılın her dönemi yaz kış ara vermeden her konu ve işyeri için verilmektedir. Tek yapmanız gereken bizlere yaşadığınız sorunu aktarmanız ve adresinizi ekiplerimize iletmenizdir. Eskisi gibi saatlerce sürecek müdehaleler istemeyen bu hizmette özel makinalarımız sayesinde tıkanmanın sebebini hızlıca bulmakta ve işlem yapabilmekteyiz.