Esenler Su kaçağı Bulma

By Esenler tesisat In Su kaçağı No comments

Esenler su kaçağı bulma ekiplerimiz kırmadan tesisat kaçaklarını özel bilgisayarlı cihazları ile tespit etmektedir. Tesisat tamiri eski yapılarda daha çok görüldüğü kadar yeni yapılan dairelerde ise nadiren karşılaşan durumlardır. Su kaçak tamiratı işlerinde hasarsız tam noktasal tespit işlemini yaparak daha az yer kırıldığı gibi kısa zamanda tesisat borusunun hasarı onarılmaktadır.

Esenler Su Kaçağı Bulma Merkezi

En hassas cihazların kullanılarak gerek pis su tesisatı gerekse temiz su tesisatında meydana gelen patlak yada çatlakları üç şekilde tespit edebilmekteyiz. Sorun temiz su kaynaklı ise test pompası yardımı ile tesisata basınç uygulayarak hassas dinleme cihazımız ile tek bir fayans bile kırmadan noktasal su kaçağı tespiti işlemi gerçekleştiririz. Sorun pis su yani diğer adı ile atık su tesisatından kaynaklı ise kameralı görüntüleme sistemimizi tesisat giderleri içerisinde gezerek görüntülü bir tespit işlemi uygularız. Yapılarda görülen başka bir kaçak türü ise kalorifer tesisatının sürekli su eksiltmesi dir. Bu durumlarda termal kameralı cihazlarımız ile ısıyı algılayan profesyonel teknolojik aletimiz sayesinde su sızıntısının yerini tam olarak bulabilmekteyiz.

Esenler Noktasal Su Kaçağı Bulma

Su sızıntı tespiti insanlar için rahatsız edici bir durum olduğundan alt komşuya su damlacıkları tavan ve duvarlarda nemlenme durumları çok sık karşılaştığımız problemlerdendir. Esenler su kaçağı bulma firmamız son teknolojik aletleri kullanarak su sızıntılarının yerini kolayca tespit edebildiği gibi kaçak tespit sonrası boru hasarının giderilmesini de sağlamaktadır. Tesisat firması olarak su kaçak onarımlarında sağladığımız üstün başarılı personellerimiz sayesinde her türden onarım hizmeti ayrıcalıklarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Su kaçağı bulma Esenler firmamız gezici araçlarımız sayesinde size aynı gün kısa bir zaman diliminde hizmet verecek kapasiteli eğitime ve ful donanımlı araçları ile 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.